51-vjeçari martohet me ish të dashurën 27-vjeçare të djalit të tij

schedule09:28 - 1 Korrik, 2022

schedule 09:28 - 1 Korrik, 2022

Dashuria nuk njeh moshë dhe të gjithë e dinë këtë. Kështu ka menduar një çift nga SHBA. 51-vjeçari Paul u martua me 27-vjeçaren Sidney, me zyrtarizimin e marrëdhënies së tyre, por që daton që kur vajza mbushi 16 vjeç, një moshë ku nuk ka asnjë problem me ligjin.

Megjithatë, e veçantë është mënyra se si u takuan. Paul u takua me Cindy kur ajo ishte 11 vjeç. Kjo ndodhi pasi vogëlushja shkonte shpesh në shtëpinë e tij, pasi kishte “marrëdhënie” me djalin e tij Paul!

Ai i ka shprehur ndjenjat vajzës kur ajo u nda me djalin e tij. Sigurisht që kur u kanë treguar familjeve të tyre për atë kanë hasur me reagime ekstreme, por kur erdhi dasma, askush nuk mundi të bënte asgjë./abcnews.al