5 tendencat e thonjve për sezonin e dimrit

schedule14:54 - 28 Nëntor, 2022

schedule 14:54 - 28 Nëntor, 2022

Sezoni aktual ka sjellë me vete tendenca të reja, por cilën do të zgjidhni në takimin tuaj të ardhshëm?

Nëse jeni adhurues i manikyrave, do ta dini se ka një opsion për çdo stil dhe rast, nga nuancat e ndezura, lozonjare në verë deri te nuancat e thella dhe të ngrohta në dimër. Opsionet e pakufishme atje dhe të nxjerra në dritë falë mediave sociale dhe internetit, mund të na bëjnë gjithmonë të kërkojmë trendin tjetër të madh të manikyrit.

Më poshtë, do të gjeni tendencat më të mëdha të manikyrave të sezonit për t’ju ndihmuar të gjeni opsionin më të mirë të dimrit për ju:

Teksturë prej pelushi

Thonjtë prej pelushi do të shkojnë në mënyrë perfekte me të gjitha rrobat e buta prej pelushi që keni blerë për pushime. Çelësi për të rikrijuar këtë pamje në thonjtë është përdorimi i një manikyr magnetik.

Krom me ngjyra

Ndërsa manikyrët me efekte kromi të argjendtë u bënë gjithë bujë në vitin 2022, prisni që ky version i guximshëm të dominojë mediat sociale në 2023.

Thonjtë e “shpuar”.

Herën tjetër që mendoni të bëni një piercing të ri, thjesht shponi thonjtë tuaj! Është një propozim inovativ, dhe aspak i dhimbshëm.

Çokollatë e nxehtë

Asgjë nuk do t’ju emocionojë për dimër si një filxhan festiv plot me çokollatë të nxehtë. Këtë sezon, ju mund të bëni të njëjtën gjë, me një nuancë të errët çokollate në thonjtë tuaj.

E kuqe klasike

Thonjtë e kuq kanë qenë, janë dhe do të mbeten një zgjedhje e preferuar e të gjitha kohërave për festat e fundvitit. Është e thjeshtë por në të njëjtën kohë tërësisht femërore dhe elegante./abcnews.al