5 modele që ju duhen për manikyrin e kësaj jave

schedule12:47 - 30 Maj, 2022

schedule 12:47 - 30 Maj, 2022

Për shumicën prej nesh, manikyri është një akt i kujdesit për veten. Po, kërkon kohë, po dhe para, por ndjenja e kujdesit dhe efekti në thonjtë tanë mund të bëjë që disa gjëra në jetën tonë të duken pak më të lehta.

Sigurisht që mundeni, nëse keni mjetet e nevojshme (llaqe, skedarë, pincë, etj.) dhe sigurisht aftësitë – ta bëni manikyrën vetë në shtëpi, por sigurisht asgjë nuk mund të zëvendësojë vlerën dhe përvojën që ka një ekspert i lloj, sidomos kur bëhet fjalë për formën, artin e thonjve apo teknika të ndryshme si xhel, përmirësim, manikyr akrilik etj.

Megjithatë, sot është e hënë dhe #ManiMonday, siç bëjmë zakonisht kohët e fundit, ka ditën e vet. Besnikë ndaj takimit tonë, ne jemi këtu për t’ju dhuruar edhe më shumë #nailinspo dhe për të ndarë manikyrët që kemi ruajtur në celularin tonë nga llogaritë e preferuara në insta-nail ditët e fundit, pa pasur nevojë të humbim orë pafund duke kërkuar në Pinterest apo Instagram.

Pra, nëse thoni se jeni gati të largoheni nga piktura njëngjyrëshe klasike, mjafton të kontrolloni #mani-n e mëposhtëm, duke kursyer dizajnet që ju pëlqejnë më shumë!

5 manikyrët tanë të preferuar

Trendi i swirl nail art është një nga tendencat më të njohura për vitin 2022. Çfarë mendoni?