5 manikyr në nuanca neoni që ju duhen për këtë korrik

schedule12:25 - 11 Korrik, 2022

schedule 12:25 - 11 Korrik, 2022

Nëse e mendoni mirë, manikyri është një mënyrë për të eksperimentuar me tendencat e ngjyrave dhe tendencat në përgjithësi që mund të keni hezituar ose nuk keni menduar kurrë t’i provoni në veshjen tuaj. Nuk ka shembull më të mirë se trendi i neonit.

Frymëzuar nga vitet 80, nuancat neoni vitet e fundit kanë bërë një rikthim të fuqishëm në botën e modës dhe bukurisë, pa do të thotë kjo se ne që ishim “dyshues” jemi penduar. E thënë thjesht, tani ka më shumë mënyra për të menaxhuar trendin duke e përfshirë atë në mënyrë strategjike në pamjen e dikujt, dhe manikyrët janë padyshim midis tyre.

Pra, pavarësisht nga gjatësia e thonjve tuaj, domethënë nëse keni thonj të shkurtër apo të gjatë, besnikë ndaj datës sonë dhe sot, ne jemi këtu për t’ju dhuruar edhe më shumë #nailinspo dhe për të ndarë disa manikyr veror në nuanca neoni që i kemi ruajtur në celulari ynë nga llogaritë e preferuara të insta-nail.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shikoni më poshtë #ManiMonday #manis sot, duke kursyer dizajnet që ju pëlqejnë më shumë!

5 manikyr neoni

Total Neon: Nëse e keni të vështirë të zgjidhni vetëm një nuancë për manikyrin tuaj, mjafton të zgjidhni pesë ngjyrat tuaja më të preferuara neoni.

Neon Lime: Përveç versionit klasik të manikyrit francez, mund ta provoni edhe në nuanca neoni

Dy nga tendencat më të nxehta së bashku: ngjyrat neoni këtu një portokalli neoni që kujton qartë një muzg dhe rrotullimet

Neoni minimalist: Nëse vërtet dëshironi diçka shumë delikate por neoni për thonjtë tuaj

Ombre Neon Yellow Nails: Për ju që adhuroni ngjyrat e ndezura./abcnews.al