5 ide tatuazhesh fluturash që janë kthyer në modë

schedule08:24 - 23 Korrik, 2022

schedule 08:24 - 23 Korrik, 2022

Fluturat po fluturojnë pas në kohë dhe kanë pushtuar zyrtarisht industrinë e bukurisë. Nuk është vetëm prerja e flokëve me flutura që është në modë këtë vit, por edhe të famshmit kanë veshur stile fluturash në tapetin e kuq, thjesht shikoni pamjen e Olivia Rodrigos në Met Gala 2022 ose fustanin flutur të Dua Lipës.

Shumë të famshëm të tjerë gjithashtu kanë vjedhur vëmendjen me pamjen e tyre, me Bella Hadid, Addison Rae, Dua Lipa dhe Halsey që kanë zgjedhur për aksesorë të veçantë fluturash në vitet e fundit. Bazuar në këtë, me të vërtetë duket se viti 2022 është viti i fluturave dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për tendencat e tatuazheve.

Shikoni më poshtë 5 ide për tatuazhe fluturash nëse nuk e keni tashmë një të tillë në trupin tuaj:

Fluturat që përputhen

Me gjysmë flutur

Moment minimalist

Linja delikate

Tatuazh flutur në gisht

/abcnews.al