4 sandalet që do të veshim më shumë në korrik dhe gusht

schedule10:07 - 19 Korrik, 2022

schedule 10:07 - 19 Korrik, 2022

Vera nuk është e plotë pa sandale dhe kjo është arsyeja pse sot kam përgatitur një listë me 4 artikuj që ia vlen t’i keni në dollapin e këpucëve këtë sezon veror. Hymë në dyqanet e preferuara dhe zbuluam dizajnet që na kanë çmendur.

Shapka të trasha

Forma të sheshta ngjyrë bezhë

Sandale gladiator 

Sandale të sheshta

/abcnews.al