4 mijë euro në kuti? Bardha me zemër të ngrirë deri në fund të lojës

schedule21:31 - 10 Qershor, 2022

schedule 21:31 - 10 Qershor, 2022

Bardha provoi fatin këtë të premte në “Kutia 21”. Ajo zgjodhi kutinë e dardhës për realizuar këtë lojë. Mirëpo, gjatë “rrugës” u tundua nga oferta dhe u largua në shtëpi me 260 euro.

Për herë të tretë gjatë lojës, mbeti deri në fund shifra prej 4 mijë eurosh dhe kjo i shtoi edhe më shumë emocionet. Megjithatë, Bardha ashtu si emri i saj e kishte mbrëmje të bardhë sonte. Kjo pasi në kutinë kishte 250 euro. Një lojë plot emocione, por që u mbyll me buzëqeshje.

Për të parë gjithçka ndodhur në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al