“3 breza në një foto”, Alfio ndan foton e veçantë me të birin

schedule15:18 - 20 Gusht, 2020

schedule 15:18 - 20 Gusht, 2020

Në fillim të këtij viti, çifti i njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Ata janë shumë aktivë ne rrjete sociale, ku shpesh ndajnë foto me të voglin e tyre.

Së fundmi, ka qenë Alfio i cili ka publikuar disa foto me të birin, teksa po shijon disa ditë pushime në jug të vendit. Ai shfaqet së bashku me të birin dhe të atin, ndërsa krahas fotos shkruan: “3 breza në një foto”.

 

View this post on Instagram

 

3 breza ne 1 foto ?

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Ndërkohë, përsa i përket Fatmës, është shkëputur prej kohësh nga ekrani, dhe i është dedikuar plotësisht djalit që tashmë është disa muajsh. Kujtojmë që dyshja konfirmoi lidhjen e tyre të dashurisë dy vite më parë, pas shumë kohësh spekulimesh. /abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

family!❤️?❤️

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on