23-vjeçari që u dashurua me 76-vjeçaren në varrimin e djalit të saj, ‘pushton’ TikTok me videot pasionante

schedule14:03 - 3 Dhjetor, 2020

schedule 14:03 - 3 Dhjetor, 2020

Ndoshta shumë pak personave i kujtohet çifti i pazakontë, ku djali 21-vjeçar u martua me me një grua 54 vite më të madhe, dy javë pasi u njohën në varrimin e djalit të të moshuarës në vitin 2015.

Gary Hardwick ka qenë 17 vjeç, kur e njohu Almedën në varrimin e djalit të saj, ndërsa ajo ishte 71 vjeç. Para se djali të njihte Almedën, ai kishte qenë në një lidhje me një grua tjetër 77-vjeçare.

Në rast se po pyesni veten se çfarë ka ndodhur, “zogjtë” e dashuruar janë ende së bashku. Në fakt, pasi ata kohët e fundit kanë debutuar në TikTok, ata e kanë zgjeruar biznesin e tyre në internet.

@_garyandalmeda_Those deep blue eyes. ?❤️ #agegap #agegaplove #agegapcouple #romance♬ Kissy Must be doing Something Right – ? Kissy ?


‘Only Fans’ është një platformë që u mundëson përdoruesve, si p.sh. artistë, modele, ndikues dhe yje pornografie për të publikuar përmbajtjen që prodhojnë (foto dhe video), duke siguruar akses ekskluziv për abonentët e tyre “tifozë” për një tarifë (pajtim).

Ndërsa në TikTok, çifti ndan video pasionante, shumë prej të cilave Gary i këndon partneres së tij, duke e parë atë thellë në sy përpara se ta mbushte në puthje. Në këtë mënyrë ata janë bërë edhe më viral.  l.k/abcnews.al

 

@_garyandalmeda_I will always cherish the true love we share. ❤️ ##agegap ##agegaplove ##agegapcouple ##truelove ##garyandalmeda ##grateful♬ sonido original – VALERIA❤️

@_garyandalmeda_Always. ❤️ ##garyandalmeda ##agegap ##agegapcouple ##agegaplove ##truelove♬ original sound – Jesse J. Pedigo