2 legjenda për stolin e Newcastle

schedule11:12 - 10 Tetor, 2021

schedule 11:12 - 10 Tetor, 2021

Steve Bruce ka orët e numëruara dhe tashmë po flitet për Steven Gerrard dhe Frank Lampard, si teknikë të mundshëm të Newcastle, marrë nga AS.

Antonio0 Conte i tha”Jo” llubit anglez, teksa dhe ish-trajneri i Romës, Paulo Fonseca është një opsion tjetër.

Pronari i Newcastle, është presidenti më i pasur në futboll dhe është gati të bëjë “çmenduri” për të ndërtuar një ekip Evropian.

Bordi i drejtorëve, preferonte në fakt Antonio Conte , por duket se italiani ende nuk dëshiron të marrë përsipër një ekip që është i 19-ti në Premier League dhe se ai nuk ka një staf të cilësisë me të cilin është mësuar të punojë. /abcnews.al/