100 milionë euro për Anthony, Ajax e gjen pasuesin te Chelsea

schedule10:44 - 20 Gusht, 2022

schedule 10:44 - 20 Gusht, 2022

Manchester United po tenton të transferojë brazilianin Anthony nga Ajax dhe së fundmi oferta e tyre me gjithë bonuse kap shifrën e 100 milionë eurove.

Holandezët në këto kushte mund të dorëzohen dhe ta shesin yllin e tyre. Ata madje kanë nisur të mendojnë edhe për pasuesin.

Ajax ka piketuar Hakim Ziyech te Chelsea, një lojtar që ka qenë pjesë e tyre dhe mund t’i ndihmojë shumë. / abcnews.al