10 femrat më të bukura në botë, sipas mijëra njerëzve

schedule15:15 - 22 Mars, 2023

schedule 15:15 - 22 Mars, 2023

Femrat, të cilat janë të gjitha kaq të ndryshme dhe të bukura, janë përballur gjithmonë me disa rregulla dhe udhëzime në lidhje me pamjen. Si përfundim, jo ​​vetëm që këto rregulla ndryshojnë me shpejtësinë e dritës, por ato gjithashtu ndryshojnë në të gjithë globin. Sido që të jetë, të gjithë janë të bukur në mënyrën e tyre, dhe ne vendosëm të shohim femrat më tërheqëse nga e gjithë bota, sipas mendimit të mijëra njerëzve.

  1. Xhesika Alba

  1. Salma Hayek

  1. Catherine Zeta-Jones.

  1. Sophia Loren

  1. Charlize Theron

  1. Scarlett Johansson

  1. Marilyn Monroe

  1. Raquel Welch

  1. Grace Kelly

  1. Audrey Hepburn

/abcnews.al