10 atlete që do të vishni nga mëngjesi (dhe pse jo?) deri në mbrëmje

schedule16:04 - 16 Tetor, 2021

schedule 16:04 - 16 Tetor, 2021

Nëse do t’ju ​​pyesnim tani, cilat janë këpucët tuaja të preferuara, ato të cilave ju i besoni për shëtitjet tuaja të pafundme, pazaret, udhëtimet e fundjavës, të hënat në zyrë, çfarë do të përgjigjeshit? Jam i sigurt që gjëja e parë që të vjen në mendje janë atletet e tua.

Këpucët më të rehatshme në gardërobën tuaj ju nderojnë gjatë gjithë ditës, nga mëngjesi deri në mbrëmje. Në fund të fundit, kush tha që atletet nuk mund t’i japin pikë shtesë stilit tuaj? Sidoqoftë, opsionet që kemi mbledhur më poshtë mund të presin me padurim të shohin se si do të përfshini atletet e preferuara në pamjen tuaj të vjeshtës.

/abcnews.al