1-vjetori i së bijës, Jonida Vokshi publikon pamjet nga festa e ditëlindjes

schedule22:42 - 20 Qershor, 2021

schedule 22:42 - 20 Qershor, 2021

Dy ditë më parë vajza e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit, Emi festoi 1-vjetorin e lindjes. Ishte moderatorja që publikoi në rrjetet sociale disa foto të vogëlushes, duke i dedikuar fjalët më të ëmbla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Ndërkohë këtë të dielë ajo ka zbuluar dhe pamjet nga festa e ditëlindjes së organizuar për Emin. E veshur me rozë, ajo dhe Besniku shihen pranë vogëlushes në ambientin e zbukuruar me tullumbace dhe dekore festive.

“Familje”, ka shkruar Jonida krahas fotove./abcnews.al