Zërat e çojnë te Napoli, Edoardo Reja sqaron gjithçka

22:20 | 08/12/201922:200

Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Udinese dhe Napolit.

Menjëherë, mediet italiane shkruan se strategu kuqezi shihet si një kandidaturë e mundshme për të zëvendësuar Ancelottin te nënkampionët e Italisë.

Megjithatë, Reja për “ilnapolitane”, tha se nuk ka asnjë bisedim me Napolin dhe se është i bindur se Ancelotti do të rikthejë të kaltrit aty ku i takojnë: “Nuk kam asnjë kontakt me Napolin.

Është një moment i vështirë që po kalojne dhe isha dje në stadium vetëm për të ndjekur ndeshjen ndaj Udinese. Jam i bindur se Ançeloti me aftësitë që ka, do ta zgjidhë vetë këtë situatë. Do të jem edhe të martën për të përshëndetur Hamsik”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono