VIDEO | Atletico Madrid ndëshkon Valencian, Llorente gjen golin e parë

21:18 | 14/02/202021:180

Ecuria e Atletico Madrid në transferta këtë sezon nuk ka qenë aspak e mirë dhe ky fakt i ka mobilizuar djemtë e Simeones të bëjnë ndryshimin e kërkuar. Sfida e sotme në fushën e Valencias ka nisur shumë mirë.

“Colchoneros” kanë kaluar në avantazh pas çerek ore lojë me anë të Marcos Llorente (goli i parë në kampionat). 25-vjeçari spanjoll shfrytëzoi një asist nga Correa dhe nuk e pati të vështirë për të mposhtur portierin Domenech. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono