Rikthimi te Real Madrid? Dani Ceballos ka një kusht

14:46 | 16/11/201914:460

Milani e kërkoi me insistim verën e kaluar, por Dani Ceballos u transferua tek Arsenali. 23-vjeçari i Real Madrid është huazuar te klubi londinez dhe nuk ka ndërmend të rikthehet në Madrid.

AS raporton se mesfushori spanjoll ndihet mirë në Premier League, edhe pse dëshiron të tregojë potencialin e tij te “Los Blancos”. Ka një kusht për të ndodhur diçka e tillë.

Për sa kohë që në krye të ekipit të jetë Zinedine Zidane, Ceballos nuk do të shkelë më te Reali. Raporti me trajnerin francez nuk ekziston fare dhe Zidane nuk beson te potenciali i lojtarit të kombëtares spanjolle. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono