Paloka Dakos: Vazhdoni, për aq sa dhe shqiptarët të durojnë

16:30 | 26/10/201816:300

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka akuzuar kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako, se jo vetëm punon për kriminelët, por është i nënshtruar prej tyre.

E di gjithë Durrësi – shkruan Paloka – se e kanë rrahur e poshtërurar si kanë mundur, i kanë kërcënuar familjarët kur jua ka vonuar plotësimin e premtimeve që ka bërë për zgjedhje dhe edhe pse i mohoi të gjitha, për numrin dy të demokratëve, Dako nuk do të mund ta fshehë të vërtetën për shumë gjatë.

Gjithçka është aty, shkruan ai, pronat publike, tenderat, lejet dhe të gjitha favoret që u ka bërë bandave kriminale, duke ftuar Vangjush Dakon të vijojë të bëjë të fortin për aq sa dhe shqiptarët të durojnë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono