Një turist polak rrëzohet në Theth, kërkohet ndihmë për transport nga ajri

20:11 | 29/08/201920:110

Një turist polak është rrëzuar në Theth dhe është dëmtuar nga gjymtyrët. Sipas informacionit të parë ai është rrëzuar në vendin e quajtur “Maja e Harapit” dhe ka kërkuar ndihmë. Por sipas emergjencave të Shkodrës, në vendin ku ka rënë turisti është terren i vështirë dhe nuk mund të ndërhyhet, ndaj kërkohet ndihmë nga ajri për ta dërguar në spital. /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono