Mos harroni çadrën nesër, reshje shiu në të gjithë vendin

16:22 | 27/01/202016:220

Sot pasdite (e hënë, dt.27) dhe nesër (e martë, dt.28) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Në qarkun e Shkodrës, Kukësit, Elbasanit, Fierit dhe Vlorës reshjet do të arrijnë lokalisht deri mesatare. Në verilindje të vendit reshjet do të jenë në formë bore.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.28) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 7 / 15 °C
në vendet e ulëta: 6 / 14 °C
në vendet malore: 0 / 9 °C

ERA

Sot pasdite (e hënë, dt.27) dhe nesër (e martë, dt.28) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, në bregdet deri e fortë.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono