Merr fund dilema, caktohet stadiumi ku do të luhet Partizani-Laçi

21:47 | 19/11/201921:470

Partizani-Laçi do të jetë sfida më e rëndësishme e javës së 13-të në Superiore dhe tashmë, janë përcaktuar të gjitha detajet e kësaj sfide. “Demat” dhe kurbinasit do të përplasen kundër njëri-tjetrit ditën e hënë, ora 18:00, në “Elbasan Arena”.

Kjo sfidë, do të jetë shumë e rëndësishme për të dyja skuadrat. Partizani vjen si kryesues pas 12 javëve të para. Të besuarit e Franco Lerdës qëndrojnë në krye të Superiores me 22 pikë. Ndërsa Laçi, ka bërë një ngjitje të jashtëzakonshme javët e fundit.

Që kur Cungu erdhi në krye të pankinës, kurbinasit kanë marrë vetëm rezultate pozitive, duke u ngjitur në vend të tretë, me vetëm 3 pikë më pak se Partizani./abcnews.al

SUPERIORE, JAVA 13

E hënë, ora 18:00 (Elbasan Arena)

Partizani – Laçi

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono