MC Kresha martohet sot, zbulohet kërkesa e rreptë për të ftuarit e dasmës

08:04 | 15/12/201908:040

Reperi i njohur nga Kosova MC Kresha do t’i japë fund beqarisë. Dasma do të zhvillohet këtë të dielë.

Këngëtari do të kurorëzojë në martesë lidhjen e tij me Erzina Shehun. Ndërkohë, ceremonia do të jetë tërësisht private, me rreth të ngushtë të të ftuarve në një prej restoranteve të Prishtinës.

Festa ka nisur që mbrëmë dhe Erzina ka mbledhur familjaret dhe shoqet në atë që njihet si nata e vajzave apo ndryshe kanagjeqi.

Ndërkohë, Prive.al bën me dije se të ftuarve u është kërkuar paraprakisht që të rezervohen tërësisht në publikimin e detajeve apo fotografive nga dasma.

Teksa fansat presin me padurim ndonjë foto nga dasma e këngëtarit, një gjë e tillë mbetet për tu parë nëse do te ndodhë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono