Martohet Mc Kresha, dalin pamjet nga dasma

07:32 | 16/12/201907:320

Reperi i njohur nga Kosova Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë. Mbrëmjen e kaluar, reperi ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e ka mbajtur deri më momentin e fundit sekret martesën e tyre, ndërsa ceremonia ka qenë tepër private.

Gjithsesi mediat kosovare kanë publikuar edhe foto të partneres së Mc Kreshës, Erzinës si dhe pamje nga vendi se ku zhvilluan ceremoninë e dasmës çifti./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono