Martesë sekrete dhe ndryshime në testament, CR7 i befason të gjithë

14:54 | 20/11/201914:540

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, janë zyrtarisht burrë dhe grua. Siç raporton ‘Novelle 2000’, çifti është martuar në Marok në një ceremoni sekrete.

Ceremonia ka ndodhur në fund të këtij gushti dhe gjithçka është mbajtur e fshehtë. Portugezi para martesës ka kërkuar një ndryshim në testament, duke mbledhur të gjithë avokatët e tij.

Në 29 gusht, CR7 ka përditësuar testamentin e tij duke e futur dhe gruan e tij aty. Deri në atë kohë testamenti i tij menaxhohej plotësisht nga nëna e tij, por 34-vjeçari vendosi të vendoste dhe emrin e Georginës në të. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono