Marifeti brilant i Carpool Karaoke shokon fansat

08:45 | 25/01/202008:450

Rubrika e Carpool Karaoke në “The Late Late Show” të James Corden duket se ka një marifet brilant, i cili ka shokuar jo pak fansat e zjarrtë të programit.

Në Carpool Karaoke, James shëtit me makinë rrugëve të Los Angeles së bashku me një të ftuar këngëtar/e me të cilin/ën këndon hitet ndër vite.

Së fundmi, në Twitter, u postua një video që tregon se në të vërtetë, James nuk e nget makinën, por tërhiqet nga dikush tjetër, të cilin kamera sigurohet që të mos e kapë./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono