“Haxholli më kërkonte vazhdimisht seks!”: Zbardhet dëshmia e gruas në Kavajë

11:30 | 10/10/201911:300

Abcnews.al zbardh dëshminë e gruas, e cila ishte shkak për përplasjen që solli një viktimë dhe një të plagosur në Kavajë.

Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcnews.al se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar para oficerëve të policisë gjyqësore se ajo kishte patur një lidhje me më parë me Dritan Haxhollin, por më pas ishin ndarë.

Por, sipas saj, pas ndarjes ai i kërkonte vazhdimisht marrëdhënie seksuale duke e shqetësuar vazhdimisht.

Ajo deklaron se ka diskutuar me Bledar Tocin, me detyrë shef i sigurisë në burgun e Durrësit duke i shprehur shqetësimin e saj.

Vajza, për të cilën ndodhi ngjarja në Kavajë

Nga ana tjetër 31-vjeçari Toci i ka thënë se do e zgjidhë ai këtë çështje dhe do të fliste me 41-vjeçarin.

Pamje nga shtëpia

Në mbrëmje Toci dhe dy miq të tjerë të gruas kanë shkuar në banesën e tij dhe më pas ka ardhur me kallashnikov Haxholli, i cili ka shkatërruar me tytën e armës grilën e dritares së apartamentit që ndodhet në katin e parë të një pallati në lagjen nr.2 të Kavajës. /abcnews.al/

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono