Epoka “Isaji” përfundon, Shkumbini me administrator të ri

16:49 | 26/10/201916:490

Astrit Isaji është larguar nga Shkumbini, ku prej shumë vitesh mbante rol drejtues. Fillimisht si shef klubi, më pas administrator. Vendin e tij e ka marrë Lorenc Hasbajrami, i cili më parë ka qenë trajner tek ekipet e moshave të peqinasve.

“Nga kjo fundjavë drejtuesit e Klubi Shkumbini kanë vendosur që në postin e Administratorit të klubit të emërohet z. Lorenc Hasbajrami. Më parë Administratori i sapo emëruar ka drejtuar ekipet e moshave të Shkumbinit, ndërsa sfida e tij e pare do të jetë drejtimi në këtë pozicion me ekipin Shkumbini në transfertën e vështirë ndaj Besëlidhjes.

I urojmë suksese Administratorit të ekipit, Lorenc Hasbajramit, si dhe ekipit të Shkumbinit”, shkruhet në njoftimin e bërë nga klubi i Shkumbinit, që garon në grupin A të Kategorisë së Parë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono