Deklarata befasuese e Morata: Kam vuajtur te Chelsea, ja pse!

18:27 | 13/11/201918:270

Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata, ka befuasuar të gjithë, duke thënë se kur ishte te Chelsea, nuk e shijonte aspak faktin që ishte futbollist dhe që luante futboll. Morata sqaroi gjithçka në një intervistë të tij, duke u shprehur: “Nuk po e shijoja më faktin që luaja futboll”, tha Morata për “COPE”.

“Tani jam i lumtur, ka pasur raste që nuk besoja as në veten time.‘ Në disa ndeshje në Angli, u ndjeva sikur shokët e ekipit tim nuk më pasonin, e dija se ata mendonin se nuk do të bëja asgjë të mirë me topin.

“Unë nuk u ndjeva të bëja asgjë, të largohesha nga shtëpia, të bisedoja me njerëzit, asgjë. E vetmja gjë që kisha në mendje, ishte të shkoja në Kupën e Botës, të luaja dhe të isha i lumtur, por në fund, ishte krejt e kundërta”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono