Çifti i jep fund lidhjes pas 9-vitesh bashkë

09:50 | 15/01/202009:500

Dashurisë 9-vjeçare të Vanessa Hudgens dhe Austin Butler, i erdhi fundi mesa duket.

Sipas Us Weekly, ylli i “High School Musical” dhe aktori janë ndarë, por deri tani lajmin e dinin vetëm njerëzit më të afërt të dyshes.

Vanesa dhe Austin janë takuar për herë të parë gjatë xhirimeve të “High School Musical”, në kohën kur ajo ishte e dashura e Zac Efron. Çfarë i bind edhe më njerëzit të mendojnë se romanca ka marrë fund është fakti që dyshja nuk i kaloi bashkë pushimet e fundvitit.

Ende nuk dihet kur janë ndarë, por hera e fundit që Austin postoi një foto me të ishte në korrik, për të festuar premierën e filmit Once Upon a Time in Hollywood.

“Ne të dy e admirojmë dhe respektojmë shumë njëri-tjetrin. Është kaq solide tani sepse unë ndihem e fortë si grua e pavarur. Bazohem vetëm tek vetja ime, por është shumë bukur të dish se ke një shok të ngushtë me të cilin të ndash fitoret dhe humbjet.”- u shpreh Vanessa në nëntor të 2018-ës, për Women’s Health.

Asnjëri prej të dyve nuk ka akoma një koment publik për ndarjen pas 9-vitesh lidhje./abcnews.al

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono