Wanda Nara e bën rrugë, mediat: E ka tradhtuar Ikardin me një tjetër futbollist

schedule21:55 - 9 Gusht, 2022

schedule 21:55 - 9 Gusht, 2022

Telenovela Mauro Icardi-Wanda Nara duket se nuk ka fund. Janë rikthyer sërish thashethemet për divorc të çiftit.

Por këtë herë nuk është Ikardi ai që ka tradhtuar por Nara.

Kjo e fundit mësohet se ka nisur një lidhje tjetër dashurie me një futbollist të njohur në Argjentinë.

“Wanda tashmë ka disa kohë që ngushëllon veten. Disa burime më tregojnë se ajo po flirton me një futbollist që është gjithashtu i martuar. Por identiteti nuk u zbulua kurrë”,  shkruajnë meidat rozë të cilat citojnë drejtuesin e programit “A la tarde”, Lucas Bertero.

Ndërsa krizat dhe tradhtitë dalin në pah në postimet e fundit të futbollistit shihet teksa ai i dhuron një puthje Wanda-s dhe ku shfaqet duke buzëqeshur me vajzat e tij Isabella dhe Francesca nga pushimet e tyre në Ibiza.