Vodhi “Audin” nga servisi, arrestohet i riu nga Vlora

schedule11:34 - 26 Tetor, 2022

schedule 11:34 - 26 Tetor, 2022

Vodhi një automjet, në një servis, kapet dhe vihet në pranga 29-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u kap dhe u ndalua shtetasi J. M., 29 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet se më datë 23.10.2022 ka vjedhur një automjet tip “Audi”, në servisin e shtetasit A. Sh.

Gjithashtu, nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u arrestua në flagrancë shtetasi D. A., 33 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj xhaxhait të tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/abcnews.al/