Videoja që u bë virale: Gruaja zbulon sekretin që fshihej pas pasqyrës së banjës

schedule14:25 - 5 Mars, 2021

schedule 14:25 - 5 Mars, 2021

Një grua gjeti një “apartament” sekret pas pasqyrës së banjës në shtëpinë e saj në New York, dhe e publikoi në TikTok. Samanta Hartsoe publikoi disa video ku shpjegonte se si arriti të gjente burimin nga frynte erë në banjën e saj.

Ajo iu shpjegon ndjekësve se ajri fryn aq sa lëviz flokët e saj, por më pas zbuloi se ajri vinte nga pasqyra e varur në mur. “Kuptova që pasqyra lëvizte, më lini t’ju tregoj çfarë gjeta në banjën time në New York.”, shprehet ajo.

@samanthartsoeseriously never would I have expected to find this… and I documented all of it #mystery #fyp #nyc #secret #foryou #apartment #storytime♬ Mysterious – Andreas Scherren

Por pasi heq pasqyrën nga muri, ajo zbulon një dhomë të errët pas. “Seriozisht nuk e prisja kurrë që do të gjeja këtë, dhe dokumentova gjithçka. Duhet të hyj brenda dhe të kuptoj se çfarë është në anën tjetër të banjës time.”, shton ajo.”/abcnews.al

@samanthartsoeHOW IS THIS IN MY BATHROOM WALL #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #fyp♬ Mysterious – Andreas Scherren

@samanthartsoeTRULY a new meaning to a “hole in the wall” #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #fyp #foryou♬ Oh No – Kreepa