VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Meksika gjen dy herë në 5 minuta “rrugën” e rrjetës

schedule21:16 - 30 Nëntor, 2022

schedule 21:16 - 30 Nëntor, 2022

Me startin e pjesë së dytë, rezultati i ndeshje Arabi Saudite-Meksikë ka ndryshuar.

Pas një aksioni të bukur ekipor, sulmuesi Henry Martin kalon Meksikën në avantazh dhe më pas do të ishte rradha e Chavez për të shënuar /i.m /abcnews.al