VIDEO/ Veprim spektakolar, por çfarë ka humbur Broja përballë portës

schedule21:00 - 24 Shtator, 2022

schedule 21:00 - 24 Shtator, 2022

Në minutat e para të lojës, kombëtarja jonë pati momentin më të mirë dhe më të pastër për të shënuar.

Armando Broja sillet si dinak në zonën e kundërshtarit dhe arrin t’i marrë topin kundërshtarit mjeshtërisht dhe më pas godet në portën e Izraelit por portiere e pati të thjeshtë./ h.ll/abcnews.al