VIDEO/ Urim origjinal për Shën Valentin, bilardisti shqiptar dhuron “show”

schedule16:12 - 14 Shkurt, 2020

schedule 16:12 - 14 Shkurt, 2020

14 shkurti, dita e të dashuruarve. Personalitete të ndryshme kanë vendosur të urojnë përmes rrjeteve sociale. Edhe nga notat e sportit mesazhet janë të ndryshme.

Në një mënyrë krejtësisht origjinale uron bilardisti Eklent Kaçi, i cili ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram dhe tregon edhe njëherë që jo më kot ështëë ndër më të mirët në botë në këtë sport. / abcnews.al

https://www.instagram.com/p/B8jSm0khXHQ/?igshid=1qzrdv3uh1lnr