VIDEO/ Turisti tregon para kamerës sa e pëlqen Barcelonën, pas tij ndodh e papritura

schedule19:28 - 17 Gusht, 2022

schedule 19:28 - 17 Gusht, 2022

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një turisti në Barcelonë, teksa ishte duke folur për bukuritë e qytetit dhe po mburrte ushqimin, teksa fërkonte barkun.

Ndërsa po fliste në televizionin katalanas se sa bukur është në Barcelonë, vetëm pak metra larg, një djalë po vidhte një çantë shpine që dikush e kishte lënë në rërë, në plazhin Sant Miquel.

Njeriu që u shfaq në raportin e lajmeve tha “Unë e dua Barcelonën. Plazhi është shumë i bukur, uji është i paster dhe i ftohtë.”

Por ndërsa ai po fliste, pas tij duken një zotëri dhe një çantë shpine që ka lënë në rërë. Zotëria ecën pak përpara duke lënë çantën e shpinës dhe befas një djalë, që e ka parë, e kap dhe largohet. /abcnews.al