VIDEO/ Truku gjenial që ka “çmendur” internetin, si ta qëroni vezën e zier pa djegur duart

schedule17:09 - 30 Nëntor, 2022

schedule 17:09 - 30 Nëntor, 2022

Një tjetër truk gjenial u shfaq në rrjetet sociale – si të qëroni shpejt një vezë të zier pa djegur duart. Siç shihet në video, ju duhet një gotë dhe pak ujë i ftohtë. Brenda gotësme ujë vendosni vezën dhe më pas tundeni fort disa herë. Rezultati është mbresëlënës.

/abcnews.al