VIDEO/ Tifozi i ndërpret aksionin Messit, videoja që po bën xhiron e rrjetit

schedule15:47 - 25 Tetor, 2021

schedule 15:47 - 25 Tetor, 2021

Në ndeshjen mes Marseille dhe PSG që u zhvillua ditën e djeshme pati disa incidente.

Një nga incidentet që ndodhi ishte edhe futja e një tifozi në fushën e lojës teksa vraponte drejt Lionel Messi-it.

Topi ishte në zotërimin e “pleshtit” teksa pas tij vraponte tifozi i cili i ndërpret aksionin. Në këtë moment gjyqtari ndërpret lojës për shkak të futjes së tifozit në fushë.

Personi që u fut në fushë ishte një tifozi Messit i cili dëshironte ta takonte ish-sulmuesin  e Barcelonës, dhe se nuk kishte asnjë qëllim tjetër drejt sulmuesit.

Videoja ka bërë xhiron e rrjetit, duke marrë shumë pëlqime nga tifozët e argjentinasit.

Tifozi i ndërpret aksionin Messit, videoja që po bën xhiron e rrjetit

Në ndeshjen mes Marseille dhe PSG që u zhvillua ditën e djeshme pati disa incidente.

Një nga incidentet që ndodhi ishte edhe futja e një tifozi në fushën e lojës teksa vraponte drejt Lionel Messi-it.

Topi ishte në zotërimin e “pleshtit” teksa pas tij vraponte tifozi i cili i ndërpret aksionin. Në këtë moment gjyqtari ndërpret lojës për shkak të futjes së tifozit në fushë.

Personi që u fut në fushë ishte një tifoz i Messit i cili dëshironte ta takonte ish-sulmuesin  e Barcelonës, dhe se nuk kishte asnjë qëllim tjetër drejt sulmuesit.

Videoja ka bërë xhiron e rrjetit, duke marrë shumë pëlqime nga tifozët e argjentinasit. /f.a/abcnews.al