VIDEO/ Shtanget Barcelona, e befasojnë një mbrojtës dhe Sane

schedule22:10 - 13 Shtator, 2022

schedule 22:10 - 13 Shtator, 2022

Bayern Munich ka zhbllokuar ndeshjen kundër Barcelonës në fillim të pjesës së dytë.

Lucas Hernandez, pas një goditjeje këndi, ka shënuar më kokë dhe ka kaluar gjermanët në epërsi.

Më pas Bayern realizoi edhe golin e dytë, me Leroy Sane.