VIDEO/ Shkëlqen Lukaku, Inter shpëton në fund

schedule22:44 - 13 Gusht, 2022

schedule 22:44 - 13 Gusht, 2022

Interi  ka fituar 1-2 ndaj Lecce.

Ishte i rikthyeri Lukaku ai që shënoi që në minutën e 2′, por vendasit barazuan sapo filloi pjesa e dytë me autor Ceesay.

Ishte Dumfries, i cili arriti të shënojë nga afërsia pas asistimit të Lautaro Martinez dhe të vulos fitoren e Interit me rezultat 2-1.