VIDEO | Sassuolo përmbys rezultatin, De Ligt dhe Buffon e dreqosin

13:35 | 01/12/201913:350

Askush nuk ka arritur të mundë Juventusin në këtë sezon, ndërsa Sassuolo po arrin t’ia dalë deri tani. Pasi reaguan menjëherë pas golit të Bonuccit dhe barazuan ndeshjen me një gol fantastik të Bogës, miqtë kanë realizuar sërish.

Francesco Caputo ka kaluar Sassuolon në avantazh në minutën e dytë të pjesës së dytë, Sulmuesi përfitoi nga gabimet e pafalshme të De Ligt dhe Buffon, duke shënuar një gol tepër të rëndësishëm për ekipin e tij. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono