VIDEO/ Reja dirigjent dhe futbollistët në kor, Shqipëria edhe argëtohet në Kardif

schedule14:30 - 3 Qershor, 2021

schedule 14:30 - 3 Qershor, 2021

Shqipëria zhvillon pas dy ditësh miqësoren e parë me Uellsin. Kombëtarja shqiptare ndodhet aktualisht në Britaninë e Madhe, ku po stërvitet për këtë duel.

Veç përgatitjeve, futbollistët dhe stafi teknik mendojnë edhe të argëtohen. Ata kanë kënduar nga Uellsi Himnin e Flamurit.

Trajneri Edoardo Reja ka marrë rolin e dirigjentit, ndryshe nga se bënte më parë Gianni De Biasi, i cili e ka kënduar. /abcnews.al