VIDEO/ Reagimi i burrit të frikësuar që shikon film horror bëhet viral në rrjet

schedule09:12 - 8 Korrik, 2021

schedule 09:12 - 8 Korrik, 2021

Reagimi i një burri që shikon film horror është bërë viral në rrjet. Në Pamje shihet teksa burri i frikësuar bërtet, ndërsa gruaja e tij shpërthen në të qeshura.

Në videon (shih këtu)  e shpërndarë në internet, Christopher Cruz, 47 vjeç, mund të shihet me ankth duke parë klasikun e tmerrshëm Insidious ndërsa kafshon buzën dhe tund duart.

Ai ishte filmuar tinëzisht nga mikesha e tij Cheryl Smith nga Karolina e Jugut, e cila nuk mund të ndalej duke qeshur me reagimet e tij.

Gruaja e tij Melissa që qëndronte ulur pranë tij në divan, ia bën me dije në një moment se është bërë objekt tallje dhe se duhet të ndalet me reagimet e tij.

Pamjet u regjistruan në 2011 por janë rishfaqur në internet këtë javë. Insidious u publikua në 2010 dhe u bë hit i menjëhershëm në mesin e adhuruesve të këtij zhanri. g.v/abcnews.al