VIDEO/ Portugalia ndëshkon Çekinë, Zvicra befason Spanjën

schedule21:34 - 24 Shtator, 2022

schedule 21:34 - 24 Shtator, 2022

Janë mbyllur pjesët e para të Ligës së Kombeve.

Portugalia po ndëshkon 0-2 Çekinë me golat e Dalot dhe Fernandes.

Ndërkohë, Spanja po befasohet 0-1 nga Zvicra me golin e Akanji. /G.D abcnews.al/