VIDEO/ Polonia merr “frerët” e ndeshjes, Shqipëria pëson të tretin

schedule21:59 - 2 Shtator, 2021

schedule 21:59 - 2 Shtator, 2021

Polonia ka arritur të na fusë në frerët e saj dhe me nisjen e pjesës së dytë ka shënuar edhe golin e tretë, duke i fiksuar shifrat në 3-1.

Tashmë për skuadrën e Edy Rejas bëhet gjithçka e vështirë dhe kjo ndeshje merr rrjedhën që do dëshironin Lewandowski me shokë.

Autor i golit ishte Krychowiak dhe asistin e dha kapiteni Robert Lewandoëski, që shënoi golin e parë për polakët. /abcnews.al