VIDEO/ Plas sherri në ndeshjen e basketbollit, vajzat përleshen me njëra-tjetrën

schedule14:28 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 14:28 - 7 Dhjetor, 2022

Fusha e basketbollit në Fort Worth të Teksasit është kthyer në një fushë betejë pasi vajzat e dy skuadrave janë përleshur me njëra-tjetrën. Tetë prej basketbollistëve u përjashtuan nga loja. Sherri nisi pasi njëra prej vajzave pretendoi se i tërhoqën flokët teksa po tentonin të merrnin topin.

Gazetari sportiv Daniel Frank u shpreh për ngjarjen: “Gjithçka filloi me një tërheqje aksidentale të flokëve dhe sapo u përshkallëzua prej andej.” Përleshja u ndal kur lojtarët e tjerë nga të dyja skuadrat u futën për të ndarë protagonistët e episodit. /abcnews.al

/abcnews.al