VIDEO/ Përsëri Lautaro, Inter dyfishon rezultatin

schedule22:23 - 30 Shtator, 2023

schedule 22:23 - 30 Shtator, 2023

Inter ka dyfishuar shifrat ndaj Salernitana.

Në minutën e 77’, Nicolo Barella nga krahu i djathtë ka future një top brenda zonës, dhe Lautaro Martinez fluturimthi ka goditur fortë duke dërguar topin në rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin