VIDEO | Pamje të rralla, spektakli i dritave në “Air Albania Stadium”

schedule22:02 - 17 Nëntor, 2019

schedule 22:02 - 17 Nëntor, 2019

Pamje spektakolare para nisjes së ndeshje Shqipëri-Francë. Dritat u fikën, teksa 22 mijë tifozë valëvisnin flamujt kuqezi. Koreografi e bukur në fushën e blertë dhe atmosferë fantastike në shkallë.

Pjesa e parë është mbyllur me avantazhin e dyfishtë të Francës, teksa kuqezinjtë tanë i kanë nisur 45 minutat e dyta me një marsh më shumë. Rezultati nuk ka shumë rëndësi, por të gjithë tifozët po presin me padurim shënimin e golit të parë të Shqipërisë në stadiumin e ri, “Air Albania”. /abcnews.al


VIDEO | SHOW TOTAL in Albania inaintea meciului cu Franta! A fost inaugurat cel mai mare stadion al tarii: suma uriasa platita pentru super arena din Tirana pe www.sport.ro