VIDEO/ Nuk përmbahet Juventusi, Vlahovic shënon golin e tretë

schedule22:01 - 15 Gusht, 2022

schedule 22:01 - 15 Gusht, 2022

uventusi e nis pjesën e dytë aty ku mbylli të parën.

Dusan Vlahovic ka shënuar golin e tretë për ekipin dhe të dytin personal në minutën 51.

Serbi shfrytëzoi mirë një top nga Angel Di Maria, për ta dërguar Juventusi akoma edhe më pranë 3 pikëve të para në Serie A./abcnews.al