VIDEO/ Nuk ndalet Ballkani, përmbyset rezultati

schedule19:22 - 6 Tetor, 2022

schedule 19:22 - 6 Tetor, 2022

Ballkani është zgjuar dhe ka përmbysur rezultatin ndaj Sivasspor.

Në minutën e 31-të, Potoku ka shënuar golin e përmbysjes ndaj ekipit turk./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin